Nasze usługi

Przestronne studio, wykwalifikowane trenerki oraz kameralna i przyjazna atmosfera - te czynniki wpływają na to, że u nas poczujesz się jak w domu :) Treningi personalne/grupowe, konsultacje, dietetyk, to tylko część z usług, które sprawiają, że każda z Was znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Oszczędność czasu na dojazd? Nic prostszego. Nasze trenerki są dostępne również online. Skontaktuj się z nami i zapytaj. 

Postaramy się pomóc tak szybko jak to możliwe.

Kobiety rozciągające na matę do jogi
           Konsultacja

Pierwsze spotkanie to moment, w którym możesz poznać nas bliżej i poczuć energię naszego studio. Podczas konsultacji omawiamy Twoje cele treningowe, dotychczasową aktywność fizyczną, sposób odżywiania, a także stan zdrowia, aby ćwiczenia były dla Ciebie bezpieczne. Dzięki zebranym informacją ustalimy wspólnie nasz plan działania!

Personal Trainer Stretching Session
           Treningi personalny

Po pierwszej konsultacji zostanie opracowany supersonalizowany plan treningowy. Pomożemy Ci osiągnąć sukces, dbając o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo na treningu. Zrealizujemy zarówno cele związane

z sylwetką, poprawą sprawności ruchowej, zmniejszenie dolegliwości bólowych, przygotowaniem do ciąży. Chcemy nauczyć Cię ćwiczyć prawidłowo i sprawić, abyś czerpała z tego radość.

Sałatka
           Plany żywieniowe

Szukasz przemiany w diecie? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się dobrać odpowiednie produkty oraz ilości posiłków tak, aby efekty były odczuwalne jak najszybciej to możliwe. Indywidualnie ułożony plan żywienia jest kluczem do osiągnięcia Twojego celu. Diety,

które oferujemy układamy zawsze po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego poznajemy preferencje żywieniowe oraz cele Podopiecznej. Dzięki temu, przepisy są zgodne z Twoimi wymaganiami, smaczne, a dieta przestrzegana :)

Grupa treningowa
           Trening grupowy (2-4os.)

Integracja z innymi to podstawa, w połączeniu z solidnym treningiem, przyniesie same pozytywy. Dołącz do rodziny POWER FIT Studio przychodząc na trening z grupą swoich znajomych i zróbcie to razem! 

*W studio nie odbywają się zorganizowane treningi grupowe do których można dołączyć.

Gotowy do treningu
           Dopasowany indywidualnie plan treningowy do Twoich potrzeb

Chcesz wprowadzić aktywność do swojego trybu życia? Skontaktuj się z nami, dobierzemy idealny plan treningów tak, abyś ujrzała upragnione efekty. 

Online Yoga
           Trening on-line
Brak Ci czasu na dojazdy do studio? Skorzystaj z Naszej szerokiej oferty treningów
on-line. Nasze trenerki sporządzą dla Ciebie specjalny plan treningów, tak aby dopasować je
do Twoich potrzeb. Przeprowadzą go razem z Tobą podczas wideokonferencji - nic prostszego :)
Kobieta trzyma telefon komórkowy
           Opieka on-line

Prowadzimy również opiekę online, dzięki czemu zawsze będziesz mogła liczyć

na wsparcie specjalisty.